Máte nějaké otázky?

+420 602 189 707

info@jung.cz

Žijte ve vlastním
se svými
Bydlení
bez bariér
Aktivní život
bez auta
Projektová činnost

RD 3

RD 3

Urbanistické a architektonické řešení
Obytnou zónu tvoří pět rodinných domů, každý se třemi byty. Veřejná prostranství jsou bohatě dimenzována pro provoz aut i chodců.

Moderní domy jsou dvoupodlažní s rovnými střechami. Vnitřní obytný prostor je propojen se zahradou nebo terasou. Zeleň se tak stává integrální součástí bydlení.

Uživatelé bytů v přízemí mají výhradní právo užívat přilehlé zahrady, garáž a parkovací stání před garáží. Uživatelé bytů ve 2. nadzemním podlaží ocení dvě rozlehlé terasy a dvě parkovací stání.

Byt se zahradou – to je bomba!

Technické řešení
Stavební parcela je připojena na inženýrské sítě přípojkou elektrické energie, středotlakého plynu, přípojkou pitné vody a přípojkou splaškové kanalizace.

Dům je nepodsklepený, založený na betonových pasech a železobetonové desce, na kterou navazuje izolace proti zemní vlhkosti, která slouží rovněž jako ochrana proti radonu a vrstva tepelné izolace z desek EPS. Podlahy tvoří betonová mazanina s podlahovým topením, povrchy podlah jsou z keramické dlažby a povlakových krytin.

Nosné zdi a příčky jsou z pórobetonu, strop nad 1. NP je z panelů, střecha z příhradových dřevěných nosníků.

Vysoká míra vzduchové neprůzvučnost mezi byty je zajištěna dělící zdi, kterou tvoří dvě zdi Ytong tl. 150 a 200 mm a akustické desky z minerálních vláken tl. 50 mm vložené mezi ně.

Izolace proti hluku mezi 1. a 2. NP je tvořena rovněž třemi vrstvami 2x betonové konstrukce stropu a podlahy s vrstvou EPS. Kočejová neprůzvučnost je zajištěna uložením betonové desky podlahy na měkké vrstvě z desek EPS v každé místnosti a separačními pásky z polyuretanové pěny oddělujícími betonovou desku od příček a zdí.

Opatření proti hluku- super!

Dům z hlediska tepelně technických vlastností je zařazen do kategorie _B, velmi úsporná. Těchto vlastností je dosaženo tepelnou izolací podlah, obvodových zdí a střechy, trojitým zasklením oken a oddělenou rekuperací v každém bytě. Účinnou ochranu proti slunci v létě, zvýšenou ochranu proti úniků tepla v zimě a ochranu proti vloupání a zvýšení soukromí proti pohledům zvenčí po celá rok a poskytují elektricky ovládané venkovní žaluzie.

Tepelná pohoda v bytě – skvělá.

Větrání- vynikající.

Fasádu tvoří zateplovací systém a fasádní omítka: zn. Weber.

Vnitřní povrchy zdí jsou z tenkovrstvých stěrkových omítek na perlinku, podhledy stropů jsou ze sádrokartonu, který je ve 2. NP doplněn parozábranou a tepelnou izolací 300 mm z minerálních vláken. Ve společných prostorách je keramická dlažba.

V samotných bytech je pak keramická dlažba jen na WC a v koupelně. V ostatních místnostech jsou vinylové krytiny.

Okna jsou plastová, s trojskly, povrchová úprava uvnitř bílá, vně antracit. Na všech oknech budou provedeny elektricky ovládané předokenní žaluzie.

Vnitřní dveře – dle výběru zákazníka z katalogů - do zárubní obložkových. Kování firmy Cobra. Vstupní dveře do bytů jsou protipožární a bezpečnostní.

Ústřední vytápění zajišťuje kondenzační kotel se zásobníkem TUV. V bytech bude provedeno podlahové topení.

Zdravotní technika obsahuje tuzemské zařizovací předměty-WC závěsné, umyvadlo, vana délky 1,5m - 1,7m, prosklený sprchový kout, pákové baterie a ventil a odtok pro připojení pračky.

Příprava pro kuchyň zahrnuje přívod elektřiny pro sporák a k jednotlivým zásuvkám, vývody teplé a studené vody a odpadní potrubí pro dřez.

Elektroinstalace je vybavena hlavním jističem 3 x 20 A. V každém bytě je rekuperace a designová prosklená krbová vložka. Ve velkých obývacích pokojích je provedeno rohové prosklení do zahrad.

Rekuperace - to je život bez plísní, v příjemném vnitřním prostředí.

Souhrnné informace

Pozemek
Velikost pozemku 1009 m²
Parametry domu
Dispozice 3 BJ
Podlahová plocha 279,7 m²
Cena 19.140.428,- Kč