Máte nějaké otázky?

+420 602 189 707

info@jung.cz

Žijte ve vlastním
se svými
Bydlení
bez bariér
Aktivní život
bez auta
Projektová činnost

RD 1

RD 1

Architektonické řešení

SAMOSTATNÝ RODINNÝ DŮM

Dispozice 3+kk nebo 5+kk

Cena s přípravou pro podkroví (3+kk) – 3.278.000Kč
Cena s podkrovím (5+kk) – 3.738.000Kč

Rodinné domy

Jejich konstrukční systém umožňuje velkou variabilitu půdorysu, neboť v přízemí jsou všechny příčky nenosné a v podkroví je možné dostavět ihned nebo později.

Výměra pozemku 312m2. Propojení interiéru se zahradou vytváří pocit prostoru a vzdušnosti a zejména v letních měsících zvyšuje užitnou hodnotu bytu. V dispozicích lze dle individuálních přání zákazníka provádět změny. Možnost bezbariérových úprav.

Rodinný dům může být proveden ve variantách:

  • 3+kk v přízemí s přípravou pro podkroví, do kterého je možné vestavět dva pokoje a WC ihned nebo později a byt tím zvětšit na 5+kk.
  • 5+kk s dokončeným podkrovím.

Varianta s přípravou podkroví je vhodná například pro mladé rodiny, které se v budoucnu rozrostou a je pro ně výhodné stavět si bydlení postupně, se zvyšující se životní úrovní a nároky na prostor. Příprava pro podkroví spočívá ve vhodném konstrukčním řešení střechy a dispozičním uspořádání, které počítá s budoucím umístěním schodiště.

Varianta s podkrovím má ve střešním prostoru jeden nebo dva pokoje dle šířky bytu. Přístup do podkroví je řešen buď samonosným dřevěným schodištěm. V podkroví je umístěno WC.

Technické řešení

Stavební parcely jsou připojeny na inženýrské sítě přípojkou elektrické energie, středotlakého plynu, přípojkou pitné vody a přípojkou splaškové kanalizace.

Domy jsou nepodsklepené, založené na betonových pasech a železobetonové desce. Podlahy jsou tvořeny podkladním betonem, tepelnou izolací a izolací proti zemní vlhkosti, betonovou mazaninou podlahy a povlakovou krytinou.

RD jsou z pórobetonu (obvodové zdi a příčky v přízemí), stropy jsou ze sádrokartonů, tepelně izolované rohožemi z minerálních vláken tl. 220mm. Příčky v podkroví jsou ze sádrokartonu. Dům je zateplen 100 mm polystyrenem. U těchto typu RD lze vybírat barvu a odstín fasády. Střešní krytina je betonová simulující pálenou tašku, klempířské konstrukce jsou z titanzinkového plechu.

Fasádní omítka od zn. Weber – výběr odstínu dle přání zákazníka

V zádveří, na chodbách a na WC je keramická dlažba se soklem, v koupelně je keramická dlažba a obklad do výšky 1,5 - 2

m. V ostatních místnostech je koberec nebo PVC dle výběru zákazníka. Vzorníky obkladů, dlažeb, PVC a koberců jsou k dispozici na stavbě.

Okna jsou plastová, povrchová úprava bílá.

Vnitřní dveře jsou od výrobce MASONITE – odstín BUK (odstín a typ lze vybírat dle katalogu) do zárubní obložkových . Kování firmy Cobra. Vnější vstupní dveře jsou plastové povrchová úprava bílá. Vstup je chráněn stříškou.

Ústřední vytápění zajišťuje plynový kombinovaný kotel s průtokovým ohřevem teplé užitkové vody.

Zdravotní technika obsahuje tuzemské zařizovací předměty - WC kombi, umyvadlo, vanu délky 1,5 m - 1,7 m, pákové baterie a ventil a odtok pro připojení pračky.

Příprava pro kuchyň zahrnuje přívod elektřiny pro sporák a k jednotlivým zásuvkám, vývody teplé a studené vody a odpadní potrubí pro dřez.

Elektroinstalace je vybavena hlavním jističem 3 x 16 A.

Souhrnné informace

Pozemek
Velikost pozemku 312 m²
Parametry domu s přípravou pro podkroví
Dispozice 3+kk
Podlahová plocha 63 m²
Cena 3.278.000,- Kč
Parametry domu s dokončeným podkrovím
Dispozice 5+kk
Podlahová plocha 107,6 m²
Cena 3.738.000,- Kč