Nabídka bytů a rodinných domů v Hostouni u Prahy

 

Celková situace                                   

 

 

Ceník bytů Houstouň

PRODEJ BYTŮ ZAHÁJENÝ
Označení Pozemek      m2 K nastěhování Dispozice Podlahová plocha     m2 Cena Kč
BYT 2A - únor 2021 3+ kk + 2 parkovací stání - PRODÁNO
BYT 2B - únor 2021 3+ kk+ garáž + parkovací stání -

PRODÁNO

BYT 2C - únor 2021 4+ kk+ garáž + parkovací stání - PRODÁNO
 
BYT 3A 401  únor 2022 3+kk + 2 parkovací stání 76,81 REZERVACE
BYT 3B

315

únor 2022 3+kk + garáž + parkovací stání 76,81 REZERVACE
BYT 3C 36 únor 2022 4+kk + garáž + parkovací stání  120,00 REZERVACE
 
BYT 4A 373 srpen 2022 3+ kk + garáž + 1 parkovací stání 96,14 8 591 550
BYT 4B 399 srpen 2022 3+ kk+ garáž + 1 parkovací stání 93,45 8 669 518
BYT 4C 137 srpen 2022 4 + kk + 2 parkovací stání 139,37 REZERVACE
           
CENÍK RODINNÉ DOMY  - HOSTOUŇ U PRAHY
RODINNÝ DŮM RD 1 na vyžádání na vyžádání na vyžádání na vyžádání na vyžádání
RODINNÝ DŮM RD 3 na vyžádání na vyžádání na vyžádání na vyžádání na vyžádání
RODINNÝ DŮM RD 4 na vyžádání na vyžádání na vyžádání na vyžádání na vyžádání
RODINNÝ DŮM RD 5 na vyžádání na vyžádání na vyžádání na vyžádání na vyžádání


Pořiďte si s námi bydlení na míru!

Rodinné domy o 3 bytových jednotkách a samostatné bytové jednotky se zahradou.

vizualizace rodinné domu Hostouň

Lokalita

Obec Hostouň se nachází na hranici Hlavního města Prahy západně od centra, v okrese Kladno ve Středočeském kraji. V obci Hostouň najdete vše, co ke spokojenému životu potřebujete. V obci se nachází mateřská a základní škola, zdravotní péče, pošta, obchody, ale i knihovna nebo fotbalový klub a služby bezpočet živnostníků a drobných firem.

Za kulturou, všemi úrovněmi vzdělání, nákupy, službami a zábavou, zdravotní péčí i velmi specializovanou, lze vyrazit do hlavního města, ale i do města Kladna.

Všechny druhy veřejné hromadné dopravy zajišťují vynikající spojení s hlavním městem. Vlaková stanice je z domova 500 m. Vlakem lze jet do Prahy – Veleslavína za 21 minut, do Prahy-Vltavská za 39 minut, do Prahy-Smíchova za 46 minut. Vlakové spojení se násobně zrychlí po uvedení rychlodráhy Kladno – Praha v roce 2029. Autobusem č. 319 z nedaleké zastávky je přímé spojení s letištěm a autobusem č. 306 je přímé spojení s centrem Kladna a se stanicí metra Zličín.

Hostouň je vynikající místo pro život!

Mapa širších vztahů

ZPĚT NA ZAČÁTEK

Urbanistické a architektonické řešení

Obytnou zónu tvoří pět rodinných domů, každý se třemi byty. Veřejná prostranství jsou bohatě dimenzována pro provoz aut i chodců.
Moderní domy jsou dvoupodlažní s rovnými střechami. Vnitřní obytný prostor je propojen se zahradou nebo terasou. Zeleň se tak stává integrální součástí bydlení.
Uživatelé bytů v přízemí mají výhradní právo užívat přilehlé zahrady, garáž a parkovací stání před garáží. Uživatelé bytů ve 2. nadzemním podlaží ocení dvě rozlehlé terasy a dvě parkovací stání.

pohled z ulice

 

Technické řešení

Stavební parcela je připojena na inženýrské sítě přípojkou elektrické energie, středotlakého plynu, přípojkou pitné vody a přípojkou splaškové kanalizace.
Dům je nepodsklepený, založený na betonových pasech a železobetonové desce, na kterou navazuje izolace proti zemní vlhkosti, která slouží rovněž jako ochrana proti radonu a vrstva tepelné izolace z desek EPS. Podlahy tvoří betonová mazanina s podlahovým topením, povrchy podlah jsou z keramické dlažby a povlakových krytin.

Nosné zdi a příčky jsou z pórobetonu, strop nad 1. NP je z panelů, střecha z příhradových dřevěných nosníků.
Vysoká míra vzduchové neprůzvučnost mezi byty je zajištěna dělící zdí, kterou tvoří dvě zdi Ytong tloušťky 150 a 200 mm a akustické desky z minerálních vláken tl. 50 mm vložené mezi ně.

pohled zahrada

Izolace proti hluku mezi 1. a 2. NP je tvořena rovněž třemi vrstvami 2x betonové konstrukce stropu a podlahy s vrstvou EPS. Kročejová neprůzvučnost je zajištěna uložením betonové desky podlahy na měkké vrstvě z desek EPS v každé místnosti a separačními pásky z polyuretanové pěny oddělujícími betonovou desku od příček a zdí.

Opatření proti hluku - super!

Dům z hlediska tepelně technických vlastností je zařazen do kategorie B - velmi úsporná. Těchto vlastností je dosaženo tepelnou izolací podlah, obvodových zdí a střechy, trojitým zasklením oken a oddělenou rekuperací v každém bytě. Účinnou ochranu proti slunci v létě, zvýšenou ochranu proti úniků tepla v zimě, ochranu proti vloupání a zvýšení soukromí proti pohledům zvenčí po celý rok poskytují elektricky ovládané venkovní žaluzie.

 

Tepelná pohoda v bytě – skvělá! Větrání – vynikající!

Fasádu tvoří zateplovací systém a fasádní omítka: zn. Weber.

Vnitřní povrchy zdí jsou z tenkovrstvých stěrkových omítek na perlinku, podhledy stropů jsou ze sádrokartonu, který je ve 2. NP doplněn parozábranou a tepelnou izolací 300 mm z minerálních vláken. Ve společných prostorách je keramická dlažba.

V samotných bytech je pak keramická dlažba jen na WC a v koupelně. V ostatních místnostech jsou vinylové krytiny.

 

 

Okna jsou plastová, s trojskly, povrchová úprava uvnitř bílá, vně antracit. Na všech oknech budou provedeny elektricky ovládané předokenní žaluzie.
Vnitřní dveře – dle výběru zákazníka z katalogů - do zárubní obložkových. Kování firmy Cobra. Vstupní dveře do bytů jsou protipožární a bezpečnostní.
Ústřední vytápění zajišťuje kondenzační kotel se zásobníkem TUV. V bytech bude provedeno podlahové topení.
Zdravotní technika obsahuje tuzemské zařizovací předměty-WC závěsné, umyvadlo, vana délky 1,5m - 1,7m, prosklený sprchový kout, pákové baterie a ventil a odtok pro připojení pračky.

 

Příprava pro kuchyň zahrnuje přívod elektřiny pro sporák a k jednotlivým zásuvkám, vývody teplé a studené vody a odpadní potrubí pro dřez.
Elektroinstalace je vybavena hlavním jističem 3 x 20 A. V každém bytě je rekuperace a designová prosklená krbová vložka. Ve velkých obývacích pokojích je provedeno rohové prosklení do zahrad.

Rekuperace - to je život bez plísní, v příjemném vnitřním prostředí!

 

 

ZPĚT NA ZAČÁTEK

 

 

Pořiďte si s námi bydlení na míru!