Máte nějaké otázky?

+420 602 189 707

info@jung.cz

Žijte ve vlastním
se svými
Bydlení
bez bariér
Aktivní život
bez auta
Projektová činnost

Domy na prodej

Hledáte domy na prodej v atraktivní lokalitě, ale za skvělou cenu? Využijte lákavé nabídky a získejte domy na prodej v překrásných oblastech v bezprostřední blízkosti Prahy. Nabízíme domy a pozemky na prodej již 20 let a můžeme se vykázat nejen potřebnými certifikáty kvality (ČSN EN ISO 9001, ČSN EN ISO 14001), ale také skvělými referencemi a dlouhou řadou spokojených klientů. Zajistěte si domy na klíč v úžasných lokalitách, v nichž se snoubí příroda a venkovská idyla s vynikající přístupností hlavního města. Bydlete na venkově, a přece v Praze! Využijte nabídky domů na prodej právě nyní!

Domy na prodej – nejkrásnější lokality za Prahou

Domy na prodej od renomované společnosti Jung.cz se rozhodně vyplatí. Nabízíme pozemky v okolí Prahy i rodinné domy na prodej. Váš domek Vám rádi vyprojektujeme a postavíme k Vaší dokonalé spokojenosti. Vyberte si sami, kde chcete získat své vysněné bydlení! Budou to Nučice v blízkosti CHKO Český kras, nebo Unhošť na pokraji CHKO Křivoklátsko? Anebo preferujete historické Velvary uprostřed úrodné krajiny a s dominantou Řípu? Postavte si s námi bydlení na míru a vyberte si domy na prodej přesně podle svého gusta. Získejte dům svých snů a získejte rodinné domy levně!

Moderní bydlení a vysoký standard

Domy na prodej od společnosti Jung.cz splňují přísná kritéria pro opravdu komfortní bydlení. Přestože nabízíme domy na prodej v krásných lokalitách stran městského ruchu, všechny domy vykazují vysoký uživatelský standard a každá obec je dokonale občansky vybavená. Využijte výhodné nabídky a získejte domy v okolí Prahy – s malebnou, čistou přírodou za oknem, ale také potřebnou infrastrukturou a službami. Víte, že do hlavního města jezdí z většiny obcí, kde nabízíme domy na prodej, pražská integrovaná doprava? Získejte domy na prodej a bydlete podle svých představ!

Letecká prohlídka lokality.

Ceník domů na prodej