Máte nějaké otázky?

+420 602 189 707

info@jung.cz

Žijte ve vlastním
se svými
Bydlení
bez bariér
Aktivní život
bez auta
Projektová činnost

Dvoupodlažní

RODINNÉ DOMY UNHOŠŤ - DVOUPODLAŽNÍ DOMY  98a, 98b, 99a, 99b

Údaje o území

Město Unhošť má výhodnou polohu 12 km od západního okraje Prahy. Na Bílou Horu se dostanete autem za 10 minut, autobusem za 18 minut, na Hradčanskou za 29 minut. Za nákupy, do kina a na stanici metra Zličín se dostanete 307 za 35 minut.

V obci je potřebná infrastruktura- státní správa, mateřská a základní škola, jazyková škola, zdravotní péče, knihovna, fitcentrum, obchody, služby, restaurace, banka, ale i sportovní kluby. Za prací, nákupy, vzděláním a zábavou je možné jezdit i do Kladna (autobusem 15 min.). Najdete zde nemocnici, střední školy, zimní stadion, plavecké bazény, nákupní střediska a služby všeho druhu.

Přes výhodnou polohu je Unhošť klidné město. Hlavní silniční tahy Praha - Karlovy Vary a Kladno - Beroun vedou mimo jeho hranice. V rodině postačí jedno auto. Rodič pečující o děti vše pro děti a domácnost prořídí a obstará pěšky. Lidé s tělesným postižením a méně pohybliví senioři se dostanou všude bez barier. Na město přímo navazují stezky pro pěší turisty i cyklisty obklopené krásnou přírodou.

Unhošť je vynikající místo pro život!

Nabídka domů v Unhošti.

Tento typ domů je již prodán.

 

Architektonické řešení rodinné domy 98a, 98b, 99a, 99b

Námi realizované domy mají dva byty. Každý byt je stavebně proveden jako řadový rodinný dům s garáží. Garáže u 98a a 98b přiléhají k bytům, garáže u 99a a 99b jsou přes ulici na samostatném pozemku.

Rodinné domy 98a, 98b, 99a, 99b

Dva byty 4+1, každý je situovaný ve dvou podlažích. V přízemí je obývací pokoj s kuchyňským koutem a v patře tři ložnice. Ke každému bytu patří garáž pro jedno auto a před garáží je jedno parkovací místo. K bytu dále patří zahrádka a předzahrádka, které lze oplotit. Propojení interiéru se zahradou vytváří pocit prostoru a vzdušnosti a zejména v letních měsících zvyšuje užitnou hodnotu bytu. Garáže u 98a a 98b přiléhají k bytům, garáže u 99a a 99b jsou přes ulici na samostatném pozemku.

Technické řešení

Stavební parcely jsou připojeny na inženýrské sítě přípojkou elektrické energie, středotlakého plynu, přípojkou pitné vody a přípojkou splaškové kanalizace. Vodoměry pro každý byt jsou umístěny v bytové jednotce, elektroměry v nice na fasádách RD , plynoměry jsou umístěny v pilířku u silnice, každá bytová jednotka má vlastní měřiče energií.

Domy jsou nepodsklepené, založené na betonových pasech a železobetonové desce. Podlahy jsou tvořeny podkladním betonem, tepelnou izolací a izolací proti zemní vlhkosti, betonovou mazaninou podlahy a povlakovou krytinou.

RD č. 98 a 99 jsou provedeny z velkoplošných železobetonových prefabrikovaných dílců, obvodové stěny jsou zatepleny polystyrenem tl. 130 mm, odstín fasády TERAKCOTA. V zádveří, na chodbách a na WC je keramická dlažba se soklem, v koupelně je keramická dlažba a obklad do výšky 1,5 - 2 m. V ostatních místnostech je koberec nebo PVC dle výběru zákazníka. Vzorníky obkladů, dlažeb, PVC a koberců jsou k dispozici na stavbě.

Okna jsou plastová, povrchová úprava bílá.

Vnitřní dveře jsou dřevěné plné bílé výrobce SPAELI.

Kování firmy Cobra. Vnější vstupní dveře jsou plastové povrchová úprava bílá.

Ústřední vytápění zajišťuje plynový kombinovaný kotel s průtokovým ohřevem teplé užitkové vody.

Zdravotní technika obsahuje tuzemské zařizovací předměty - WC kombi, umyvadlo, vanu délky 1,5 m , pákové baterie a ventil a odtok pro připojení pračky.

Příprava pro kuchyň zahrnuje přívod elektřiny pro zásuvky kuchyňské linky, vývody teplé a studené vody a odpadní potrubí pro dřez.

Elektroinstalace je vybavena hlavním jističem 3 x 16 A.

Smluvní zajištění a splátkový kalendář

Zájemce o byt uzavře nejprve budoucí smlouvu o koupi bytové jednotky a složí zálohu 250 000 Kč, která mu zabezpečí závaznou rezervaci příslušného bytu. Další platby budou hrazeny v průběhu výstavby a budou uvedeny v budoucí smlouvě, jejíž součástí bude splátkový kalendář.

K financování je možné použít stavební spoření i hypotéku. Hladký průběh financování stavby bytů z hypotečního úvěru zajišťuje naše spolupráce s pobočkou

Česká spořitelna a.s.,  Verneřická

paní Kadlecová     956721324, pan Řepík         956721323.

Lze využít i kteroukoli jinou banku poskytující hypoteční úvěr.

Prohlídka bytů

Prohlídku lokality a bytů je možno domluvit telefonicky v kanceláři firmy na výše uvedených číslech nebo e-mailem.

Ceny jsou v Kč za dům s pozemkem a DPH 15%