Máte nějaké otázky?

+420 602 189 707

info@jung.cz

Žijte ve vlastním
se svými
Bydlení
bez bariér
Aktivní život
bez auta
Projektová činnost

Jednopodlažní s podkrovím

RODINNÉ DOMY UNHOŠŤ- VARIABILNÍ DOMY S PŘÍPRAVOU PRO PODKROVÍ A PODKROVÍM

Údaje o území

Město Unhošť má výhodnou polohu 12 km od západního okraje Prahy. Na Bílou Horu se dostanete autem za 10 minut, autobusem za 18 minut, na Hradčanskou za 29 minut. Za nákupy, do kina a na stanici metra Zličín se dostanete 307 za 35 minut.

V obci je potřebná infrastruktura- státní správa, mateřská a základní škola, jazyková škola, zdravotní péče, knihovna, fitcentrum, obchody, služby, restaurace, banka, ale i sportovní kluby. Za prací, nákupy, vzděláním a zábavou je možné jezdit i do Kladna (autobusem 15 min.). Najdete zde nemocnici, střední školy, zimní stadion, plavecké bazény, nákupní střediska a služby všeho druhu.

Přes výhodnou polohu je Unhošť klidné město. Hlavní silniční tahy Praha - Karlovy Vary a Kladno - Beroun vedou mimo jeho hranice. V rodině postačí jedno auto. Rodič pečující o děti vše pro děti a domácnost prořídí a obstará pěšky. Lidé s tělesným postižením a méně pohybliví senioři se dostanou všude bez barier. Na město přímo navazují stezky pro pěší turisty i cyklisty obklopené krásnou přírodou.

Unhošť je vynikající místo pro život!

Nabídka domů v Unhošti

Architektonické řešení

Námi realizované domy mají dva byty. Každý byt je stavebně proveden jako řadový rodinný dům s garáží.

Rodinné domy

Jejich konstrukční systém umožňuje velkou variabilitu půdorysu, neboť v přízemí jsou všechny příčky nenosné a v podkroví je možné dostavět ihned nebo později.

Hloubka dispozice bytu je 12 m. Ke každému bytu patří garáž, zahrádka a předzahrádka. Propojení interiéru se zahradou vytváří pocit prostoru a vzdušnosti a zejména v letních měsících zvyšuje užitnou hodnotu bytu.

V dispozicích lze dle individuálních přání zákazníka provádět změny.

Byty mohou být provedeny v těchto variantách:

  • Menší byt 3+1 v přízemí s přípravou pro podkroví, do kterého je možné vestavět pokoj 21,2 m2 a WC ihned nebo později a byt tím zvětšit na 4+1.
  • Větší byt 3+kk v přízemí s přípravou pro podkroví, do kterého lze vestavět dva pokoje 15,5 m2 a WC, ihned nebo později, a byt tím zvětšit na 5+kk.

Varianta s přípravou podkroví je vhodná například pro mladé rodiny, které se v budoucnu rozrostou a je pro ně výhodné stavět si bydlení postupně, se zvyšující se životní úrovní a nároky na prostor. Příprava pro podkroví spočívá ve vhodném konstrukčním řešení střechy a dispozičním uspořádání, které počítá s budoucím umístěním schodiště.

Varianta s podkrovím má ve střešním prostoru jeden nebo dva pokoje dle šířky bytu. Přístup do podkroví je řešen buď samonosným dřevěným schodištěm. V podkroví je umístěno WC.

Technické řešení

Stavební parcely jsou připojeny na inženýrské sítě přípojkou elektrické energie, středotlakého plynu, přípojkou pitné vody a přípojkou splaškové kanalizace. Vodoměry pro každý byt jsou umístěny v bytové jednotce, elektroměry v nice na fasádách RD , plynoměry jsou umístěny v pilířku u silnice, každá bytová jednotka má vlastní měřiče energií.

Domy jsou nepodsklepené, založené na betonových pasech a železobetonové desce. Podlahy jsou tvořeny podkladním betonem, tepelnou izolací a izolací proti zemní vlhkosti, betonovou mazaninou podlahy a povlakovou krytinou.

RD jsou z pórobetonu (obvodové zdi a příčky v přízemí), stropy jsou ze sádrokartonů, tepelně izolované rohožemi z minerálních vláken tl. 220mm. Příčky v podkroví jsou ze sádrokartonu. Dům je zateplen 100 mm polystyrenem. U těchto typu RD lze vybírat barvu a odstín fasády. Střešní krytina je betonová simulující pálenou tašku, klempířské konstrukce jsou z titanzinkového plechu.

Barva omítky dle přání zákazníka (výběr ze vzorníku).

V zádveří, na chodbách a na WC je keramická dlažba se soklem, v koupelně je keramická dlažba a obklad do výšky 1,5 - 2 m. V ostatních místnostech je koberec nebo PVC dle výběru zákazníka. Vzorníky obkladů, dlažeb, PVC a koberců jsou k dispozici na stavbě.

Okna jsou plastová, povrchová úprava bílá.

Vnitřní dveře jsou od výrobce MASONITE – odstín BUK (odstín a typ lze vybírat dle katalogu) do zárubní obložkových . Kování firmy Cobra. Vnější vstupní dveře jsou plastové povrchová úprava bílá. Vstup je chráněn stříškou.

Ústřední vytápění zajišťuje plynový kombinovaný kotel s průtokovým ohřevem teplé užitkové vody.

Zdravotní technika obsahuje tuzemské zařizovací předměty - WC kombi, umyvadlo, vanu délky 1,5 m - 1,7 m, pákové baterie a ventil a odtok pro připojení pračky.

Příprava pro kuchyň zahrnuje přívod elektřiny pro sporák a k jednotlivým zásuvkám, vývody teplé a studené vody a odpadní potrubí pro dřez.

Elektroinstalace je vybavena hlavním jističem 3 x 16 A.

Smluvní zajištění a splátkový kalendář

Zájemce o byt uzavře nejprve Smlouvu o uzavření budoucí smlouvy o úplatném převodu vlastnictví Jednotky a spoluvlastnického podílu k pozemkům a složí zálohu 250 000 Kč, která mu zabezpečí závaznou rezervaci příslušného domu. Další platby budou hrazeny v průběhu výstavby a budou uvedeny v budoucí smlouvě, jejíž součástí bude splátkový kalendář.

Lze využít jakoukoli banku poskytující hypoteční úvěr.

Prohlídka lokality a domů

Prohlídku lokality a domů je možno domluvit telefonicky v kanceláři firmy na výše uvedených číslech nebo e-mailem.

Ceny jsou v Kč za dům s pozemkem a DPH 15%.

Kupní cena je hrazena ve splátkách v průběhu výstavby:

  • při podpisu budoucí smlouvy rezervace 250 000 Kč
  • po dokončení střešní krytiny cca 45% ceny
  • po dokončení vnitřních omítek cca 45% ceny
  • po kolaudaci bytové jednotky cca 5% ceny