Máte nějaké otázky?

+420 602 189 707

info@jung.cz

Žijte ve vlastním
se svými
Bydlení
bez bariér
Aktivní život
bez auta
Projektová činnost

Jung.cz - rodinné domy pro život

Projektujeme, stavíme a prodáváme rodinné domky v lokalitách u Prahy: Unhošť, Rudná u Prahy a Dolní Kamenice u Velvar. Prodáváme atraktivní pozemky v Dolních Jirčanech. Na českém trhu se pohybujeme od roku 1991. Od roku 2004 jsme vlastníky Certifikátu kvality ČSN EN ISO 9001 a od roku 2010 Certifikátu kvality ČSN EN ISO 14001.

Pro naši firmu je důležitý vztah k zákazníkům, kde uplatňujeme co nejvíce individuální přístup. Snažíme se o co nejlepší porozumění jejich současných i budoucích potřeb a v rámci svých možností o splnění co nejvíce jejich přání a požadavků. Zajišťujeme komplexnost svých služeb za minimální náklad pro zákazníka.

Blízkost Prahy – lokality se nacházejí v místech se snadnou dostupností do práce:

30 minut – to je doba za kterou se dostanete z našich lokalit do Prahy autem. Zároveň je snadné spojení s Prahou hromadnou dopravou (z Unhoště je zajištěno přímé spojení na metro B – Zličín, z Velvar jede vlak)

Občanská vybavenost v místě, příroda za oknem:

Lokality jsou vybaveny potřebnou infrastrukturou – státní správa, školy, školky, obchody, lékař. Všude je možnost sportovního a kuturního vyžití a pořádání výletů do okolní krajiny. V blízkosti Unhoště se nachází CHKO Křivoklátsko, na dohled Velvar leží hora Říp a zdejší mírně zvlněná krajina je vhodná pro cykloruristiku a běžky.

Vysoký uživatelský standard bydlení za přijatelnou cenu:

Jsme vlastníkem certifikátu kvality ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN ISO 14001 . Ve stavbách využíváme systém dodávek od prověřených dodavatelů stavebních prací a výrobců materiálů.

  • Domy jsou postaveny z kvalitního zdícího materiálu (YTONG) vně zatepleného polystyrenem
  • Základy jsou vylity do betonových pasů na nichž je uložená železobetonová deska
  • Na střeše je položena odolná krytina – tašky KM-BETA
  • Tepelná izolace z minerálních vláken mezi podlažími příznivě ovlivňuje kročejovou neprůzvučnost
  • V obytném prostoru jsou vývody instalací připravené pro kuchyň
  • Ústřední vytápění a přípravu teplé užitkové vody zabezpečuje závěsný kotel Junkers
  • Plastová okna z pětikomorových profilů jsou vybavená funkcí mikroventilace
  • Vnitřní dveře jsou foliované, do obložkových zárubní
  • Obklady, dlažby a koberce si můžete vybrat
  • Před domem je chodníček ze zámkové dlažby a jedno parkovací stání ze zatravnovacích tvárnic

Možnost vestavěného podkroví:

Domy mají možnost pozdější vestavby podkroví. V prostoru podkroví mohou vzniknout až dvě samostatné místnosti podle velikosti domu. Suchý proces použití sádrokartonu systému Knauf nebo Rigips stavbu podkroví značně zjednodušuje a umožňuje docílit značných úspor. Náš systém je tak vhodný například pro mladé rodiny, které se časem rozrostou a je pro ně výhodné budovat si bydlení postupně se zvyšující se životní úrovní a nároky na prostor.

Možnost úprav – vysoká variabilita půdorysu a možnosti vlastního výběru zařizovacích předmětů:

Podle množství zákazníků budujeme domy postupně, což umožňuje úpravy, které zohlední jejich individuální potřeby. Možná konzultace klientských změn s architektem. Zde uplatňujeme co nejvíce individuální přístup. Snažíme se o co nejlepší porozumění současných i budoucích potřeb zákazníků a v rámci svých možností o splnění co nejvíce jejich přání a požadavků.

Zahrada za domem:

Naše lokality jsou tvořeny dvojdomky s předzahrádkou a zahradou za domem. Poloveřejný prostor předzahrádky umožňuje kontakt se sousedy a v zahradě za domem si obyvatelé užijí soukromí.