Máte nějaké otázky?

+420 602 189 707

info@jung.cz

Žijte ve vlastním
se svými
Bydlení
bez bariér
Aktivní život
bez auta
Projektová činnost

Rodinné domy

Nabídka cenově dostupných rodinných domů v lokalitách Unhošť, Velvary a Dolní Kamenice.

Unhošť

Rodinné domy
Unhošť

Město Unhošť se nachází 12 km západně od Prahy 7,5 km od okresního města Kladna. Má přímé autobusové a železniční spojení s Prahou. Unhošť je klidné město mimo hlavní silniční tahy. Spojení s Prahou je zajištěno autobusem 307 na metro B Zličín, linkovými autobusy např. na metro A – Hradčanská nebo vlakem na Masarykovo nádraží.

Nabídka domů Více o lokalitě

Rudná u Prahy

Rodinné domy
Rudná u Prahy

Město Rudná se nachází 4 km západně od okraje Prahy. Autobusy číslo 311 a 380 jedou na stanici metra Zličín 8 minut ze zastávky vzdálené 70m, vlaky integrované dopravy dopraví cestující na nádraží Smíchov za 19 minut ze stanice vzdálené 333 m. Výborné je i dopravní spojení s Kladnem, Berounem a letištěm Václava Havla. Město je připojeno i na dálniční síť, která poskytuje rychlou dostupnost v rámci ČR i světa.

Nabídka domů Více o lokalitě

Dolní Kamenice

Rodinné domy
Dolní Kamenice

Lokalitu Velvary – Dolní Kamenice naleznete 2 km na severovýchod od centra Velvar. Veškeré potřebné občanské vybavení se nachází ve Velvarech. Město Velvary se nachází na severozápad od Prahy necelých 30 km od metra Dejvická nebo Kobyliské náměstí. Dostupnost do Prahy na metro Kobylisy cca 25 min. Bezproblémové je i cesta vlakem do/z centra Prahy trvá cca 40...

Nabídka domů Více o lokalitě

Hostouň

Rodinné domy
Hostouň

V obci Hostouň najdete vše, co ke spokojenému bydlení potřebujete. V obci se nachází mateřská a základní škola, zdravotní péče, pošta, obchody, ale i knihovna nebo fotbalový klub. Spolehnout se můžete i na pravidelné linky MHD. Hromadná doprava je zajišťována linkou PID č.319 a autobusová zastávka je v těsné blízkosti nových rodinných domů. Cesta na letiště trvá cca 15 minut, autem se dostanete na metro Zličín za 10-15 minut a do Kladna také cca 15-20 min.

Nabídka domů Více o lokalitě